Открийте ни и в

Политика

Ето кои са депутатите в 48-ото Народно събрание (СПИСЪК)

ЦИК обяви преференциите, получени от всеки един от кандидатите за народни представители в изборите за Народно събрание

публикувано

на

Централната избирателна комисия обяви поименно избраните 240 народни представители в 48-ото Народно събрание, което президентът се очаква да свика следващата седмица.

ЦИК обяви преференциите, получени от всеки един от кандидатите за народни представители в изборите за Народно събрание, произведени на 2 октомври, по многомандатни изборни райони и по кандидатски листи.

28 са кандидат-депутатите, избрани в два многомандатни района.

Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов подаде вече заявление, с което отказва да е депутат.

Николай Събев от “Продължаваме промяната” също отказа да бъде депутат.

Жена спи на волана, а друга „пияна на боклук“ управлява вместо нея (ВИДЕО)

Лидерът на ДПС Мустафа Карадайъ ще е депутат от Шумен, Делян Пеевски – от Благоевград, Йордан Цонев – от Велико Търново. Лидерът на “Възраждане” Костадин Костадинов влиза в парламента като депутат от 25 МИР София.

Лидерът на “Възход” Стефан Янев ще е депутат от 24 МИР София. Надежда Йорданова и Елисавета Белобрадова от “Демократична България” – от 23 МИР София, съпредседателят на обединението Христо Иванов ще е депутат от Пловдив.

Къща, обитавана от зли духове, сее смърт и пустее празна

Корнелия Нинова ще е депутат от 25 МИР София.

Съпредседателят на “Продължаваме промяната” Асен Василев влиза като депутат от Хасково.

ПЪЛЕН СПИСЪК:

Първи изборен район – Благоевградски

  1. Движение за права и свободи – ДПС

– 101  Делян Славчев Пеевски

– 103  Елхан Мехмедов Кълков

  1. Продължаваме Промяната

– 101  Андрей Атанасов Гюров

– 102  Владимир Славев Табутов

  1. Възраждане

– 102  Цвета Валентинова Рангелова

  1. Български възход

– 101  Надежда Данаилова Самарджиева

  1. ГЕРБ-СДС

– 101  Росен Димитров Желязков

– 122  Стефан Апостолов Апостолов

– 103  Костадин Томов Стойков

– 104  Георги Иванов Георгиев

  1. БСП за България

– 105  Богдан Емилов Боцев

Втори изборен район – Бургаски

  1. Движение за права и свободи – ДПС

– 101  Севим Исмаил Али

– 102  Ешереф Кязим Ешереф

  1. Продължаваме Промяната

– 101  Константин Живков Бачийски

– 102  Христо Симеонов Симеонов

– 103  Богомил Иванов Петков

  1. Възраждане

– 101  Цончо Томов Ганев

– 102  Борис Димитров Аладжов

  1. Български възход

– 101  Виолета Колева Комитова

  1. ГЕРБ-СДС

– 101  Жечо Дончев Станков

– 102  Любен Любенов Дилов

– 103  Галя Стоянова Желязкова

– 104  Андрей Стоянов Рунчев

  1. Демократична България – Обединение (Да, България; ДСБ; Зелено движение)

– 102  Димитър Георгиев Найденов

  1. БСП за България

– 101  Петър Георгиев Кънев

Трети изборен район – Варненски

  1. Движение за права и свободи – ДПС

– 101  Ерджан Себайтин Ебатин

  1. Продължаваме Промяната

– 101  Даниел Максим Лорер

– 102  Калоян Тонев Икономов

-103  Антон Йорданов Тонев

– 104  Снежана Великова Апостолова

  1. Възраждане

-102  Николай Кръстев Костадинов

– 103  Юлиян Каменов Губатов

  1. Български възход

– 101  Александър Георгиев Николов

  1. ГЕРБ-СДС

– 101  Даниел Павлов Митов

– 104  Славена Димитрова Точева

– 102  Красен Кирилов Кралев

– 103  Павел Алексеев Христов

– 105  Бранимир Николаев Балачев

  1. Демократична България – Обединение (Да, България; ДСБ; Зелено движение)

– 101  Атанас Петров Атанасов

  1. БСП за България

– 101  Борислав Гуцанов Гуцанов

Четвърти изборен район – Великотърновски

  1. Движение за права и свободи – ДПС

– 101  Йордан Кирилов Цонев

  1. Продължаваме Промяната

– 101  Йордан Ивов Терзийски

– 102  Милен Илиев Матеев

  1. Възраждане

– 101  Станислав Добринов Стоянов

  1. ГЕРБ-СДС

– 101  Костадин Георгиев Ангелов

– 103  Димитър Стойков Николов

  1. Демократична България – Обединение (Да, България; ДСБ; Зелено движение)

– 101  Людмила Николаева Илиева

  1. БСП за България

– 101  Явор Руменов Божанков

Пети изборен район – Видински

  1. Движение за права и свободи – ДПС

– 102  Димитър Иванов Аврамов

  1. Продължаваме Промяната

– 101  Иво Георгиев Атанасов

  1. ГЕРБ-СДС

– 101  Росица Любенова Кирова

  1. Демократична България – Обединение (Да, България; ДСБ; Зелено движение)

– 101  Любен Иванов Иванов

Шести изборен район – Врачански

  1. Движение за права и свободи – ДПС

– 101  Цветан Иванов Енчев

  1. Продължаваме Промяната

– 101  Деница Димитрова Симеонова

  1. Възраждане

– 101  Ивайло Василев Папов

  1. ГЕРБ-СДС

– 101  Петя Цветанова Аврамова

– 102  Мартин Николаев Харизанов

  1. БСП за България

– 101  Атанас Зафиров Зафиров

Седми изборен район – Габровски

  1. Движение за права и свободи – ДПС

– 101  Юсеин Хасанов Вейселов

  1. Продължаваме Промяната

– 101  Радостин Петев Василев

  1. Възраждане

–  101  Даниел Петров Петров

  1. ГЕРБ-СДС

– 101  Томислав Пейков Дончев

Осми изборен район – Добрички

  1. Движение за права и свободи – ДПС

– 101  Ертен Белгинова Анисова

  1. Продължаваме Промяната

– 101  Йорданка Яникова Костадинова

  1. Възраждане

– 101  Константина Венциславова Петрова

  1. ГЕРБ-СДС

– 101  Деница Евгениева Сачева

  1. Демократична България – Обединение (Да, България; ДСБ; Зелено движение)

– 101  Албена Симеонова Върбанова

  1. БСП за България

–  101  Мая Йорданова Димитрова

Девети изборен район – Кърджалийски

  1. Движение за права и свободи – ДПС

–  102  Мукаддес Юсуф Налбант

– 103  Байрам Юзкан Байрам

– 104  Адлен Шукри Шевкед

– 105  Павлин Павлов Кръстев

  1. Български възход

– 101  Григор Александров Захариев

Десети изборен район – Кюстендилски

  1. Продължаваме Промяната

– 101  Георги Николаев Стамов

  1. ГЕРБ-СДС

– 101  Христо Богомилов Терзийски

  1. Демократична България – Обединение (Да, България; ДСБ; Зелено движение)

– 101  Николай Димитров Табаков

  1. БСП за България

– 101  Бойко Любомиров Клечков

Единадесети изборен район – Ловешки

  1. Движение за права и свободи – ДПС

– 101  Станислав Димитров Анастасов

  1. Продължаваме Промяната

– 101  Искрен Цветославов Арабаджиев

  1. ГЕРБ-СДС

– 101  Николай Нанков Нанков

– 102  Георг Даниелов Георгиев

  1. БСП за България

– 101  Вяра Емилова Йорданова

Дванадесети изборен район – Монтана

  1. Движение за права и свободи – ДПС

– 102  Надя Йорданова Петрова

  1. Продължаваме Промяната

– 101  Инна Владимирова Иванова

  1. Възраждане

– 101 Петър Николаев Петров

  1. ГЕРБ-СДС

– 101 Ирена Методиева Димова

  1. БСП за България

– 101  Ирена Тодорова Анастасова

Тринадесети изборен район – Пазарджишки

  1. Движение за права и свободи – ДПС

– 103  Небие Исмет Кабак

– 104  Осман Акчай Мурадов

  1. Продължаваме Промяната

– 101  Ивайло Валентинов Шотев

– 102  Петър Николаев Куленски

  1. Възраждане

– 102  Десислава Илиева Георгиева

  1. ГЕРБ-СДС

– 101  Екатерина Спасова Гечева-Захариева

– 104  Стефан Неделчев Мирев

– 103  Димитър Иванов Гечев

  1. БСП за България

– 101  Драгомир Велков Стойнев

Четиринадесети изборен район – Пернишки

  1. Продължаваме Промяната

– 101  Бойко Илиев Рашков

  1. Възраждане

– 101  Димо Георгиев Дренчев

  1. ГЕРБ-СДС

– 101  Кирил Миланов Ананиев

– 108  Христина Иванова Георгиева

Петнадесети изборен район – Плевенски

  1. Движение за права и свободи – ДПС

– 101  Марио Киров Рангелов

  1. Продължаваме Промяната

– 101  Иван Маркос Христанов

– 102  Иван Косев Манев

  1. Възраждане

– 101  Ивелин Първанов Първанов

  1. ГЕРБ-СДС

– 101  Пламен Тачев Петров

– 102  Деница Пламенова Николова

  1. Демократична България – Обединение (Да, България; ДСБ; Зелено движение)

– 101  Стоян Александров Михалев

  1. БСП за България

– 101  Румен Василев Гечев

– 103  Илиян Славейков Йончев

 

Шестнадесети изборен район – Пловдив

 

№ по ред № в листата    Име, презиме и фамилия        ЕГН

 

  1. Движение за права и свободи – ДПС

 

1      101  Танер Мехмед Али

 

  1. Продължаваме Промяната

 

1      101  Никола Георгиев Минчев

 

2      102  Христо Йорданов Даскалов

 

3      104  Венцислава Милчова Любенова

 

  1. ВЪЗРАЖДАНЕ

 

1      101  Ангел Жеков Георгиев

 

  1. БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД

 

1      102  Лилия Недкова Недева

 

  1. ГЕРБ-СДС

 

1      102  Стефан Иванов Шилев

 

2      103  Вежди Летиф Рашидов

 

3      104  Радомир Петров Чолаков

 

  1. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

 

1      101  Христо Любомиров Иванов

 

  1. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

 

1      102  Иван Богомилов Петков

 

Седемнадесети изборен район – Пловдивски

 

№ по ред № в листата    Име, презиме и фамилия        ЕГН

 

  1. Движение за права и свободи – ДПС

 

1      101  Рамадан Байрам Аталай

 

  1. Продължаваме Промяната

 

1      101  Росен Добрев Костурков

 

2      102  Стою Теодоров Стоев

 

  1. ВЪЗРАЖДАНЕ

 

1      101  Стоян Николов Таслаков

 

  1. БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД

 

1      102  Румен Маринов Йончев

 

  1. ГЕРБ-СДС

 

1      101  Десислава Цветанчова Трифонова

 

2      104  Младен Николов Шишков

 

3      102  Иван Йовков Червенков

 

  1. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

 

1      101  Йордан Яворов Иванов

 

  1. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

 

1      101  Веска Маринова Ненчева

 

2      102  Манол Трифонов Генов

 

Осемнадесети изборен район – Разградски

 

№ по ред № в листата    Име, презиме и фамилия        ЕГН

 

  1. Движение за права и свободи – ДПС

 

1      101  Ахмед Реджебов Ахмедов

 

2      102  Ихсан Халил Хаккъ

 

  1. ГЕРБ-СДС

 

1      102  Гюнай Хюсмен Хюсмен

 

  1. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

 

1      101  Ивайло Николаев Мирчев

 

Деветнадесети изборен район – Русенски

 

№ по ред № в листата    Име, презиме и фамилия        ЕГН

 

  1. Движение за права и свободи – ДПС

 

1      101  Ализан Нихат Яхова

 

  1. Продължаваме Промяната

 

1      102  Рена Енчева Стефанова

 

2      103  Димитър Данаилов Недялков

 

  1. ВЪЗРАЖДАНЕ

 

1      101  Златан Стоянов Златанов

 

  1. ГЕРБ-СДС

 

1      101  Десислава Вълчева Атанасова

 

2      105  Драгомир Дамянов Драганов

 

  1. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

 

1      104  Иван Белчев Белчев

 

  1. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

 

1      101  Иван Валентинов Иванов

 

Двадесети изборен район – Силистренски

 

№ по ред № в листата    Име, презиме и фамилия        ЕГН

 

  1. Движение за права и свободи – ДПС

 

1      101  Джевдет Ибрям Чакъров

 

2      102  Гюнер Нихат Ахмед

 

  1. Продължаваме Промяната

 

1      101  Стоян Иванов Георгиев

 

  1. ГЕРБ-СДС

 

1      101  Ивелин Статев Иванов

 

Двадесет и първи изборен район – Сливенски

 

№ по ред № в листата    Име, презиме и фамилия        ЕГН

 

  1. Движение за права и свободи – ДПС

 

1      101  Хатидже Мехмедова Георгиева

 

  1. Продължаваме Промяната

 

1      101  Татяна Славова Султанова-Сивева

 

  1. ВЪЗРАЖДАНЕ

 

1      101  Климент Пламенов Шопов

 

  1. ГЕРБ-СДС

 

1      101  Десислава Жекова Танева

 

2      102  Мария Щерева Белова

 

  1. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

 

1      101  Деян Цанков Дечев

 

Двадесет и втори изборен район – Смолянски

 

№ по ред № в листата    Име, презиме и фамилия        ЕГН

 

  1. Движение за права и свободи – ДПС

 

1      101  Хайри Реджебов Садъков

 

2      102  Анджей Веселинов Джандев

 

  1. Продължаваме Промяната

 

1      101  Михал Григоров Камбарев

 

  1. ГЕРБ-СДС

 

1      101  Красимир Митков Събев

 

Двадесет и трети изборен район – София

 

№ по ред № в листата    Име, презиме и фамилия        ЕГН

 

  1. Продължаваме Промяната

 

1      103  Настимир Ананиев Ананиев

 

2      104  Васил Христов Пандов

 

3      105  Венко Николов Сабрутев

 

4      106  Васил Стефанов Стефанов

 

5      107  Искрен Николаев Митев

 

  1. ВЪЗРАЖДАНЕ

 

1      101  Николай Георгиев Дренчев

 

2      103  Маргарита Атанасова Генчева

 

  1. БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД

 

1      101  Даниела Станимирова Дашева

 

  1. ГЕРБ-СДС

 

1      101  Румен Димитров Христов

 

2      102  Александър Руменов Ненков

 

3      103  Николай Нидал Алгафари

 

4      104  Александър Койчев Иванов

 

  1. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

 

1      101  Надежда Георгиева Йорданова

 

2      103  Божидар Пламенов Божанов

 

3      107  Елисавета Димитрова Белобрадова

 

  1. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

 

1      101  Христо Танчев Проданов

 

Двадесет и четвърти изборен район – София

 

№ по ред № в листата    Име, презиме и фамилия        ЕГН

 

  1. Продължаваме Промяната

 

1      101  Кирил Петков Петков

 

2      102  Петър Георгиев Петров

 

3      103  Андрей Иванов Цеков

 

4      104  Георги Станчев Георгиев

 

  1. ВЪЗРАЖДАНЕ

 

1      104  Ивайло Георгиев Чорбов

 

  1. БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД

 

1      101  Стефан Динчев Янев

 

  1. ГЕРБ-СДС

 

1      101  Тома Любомиров Биков

 

2      102  Рая Назар Назарян

 

3      103  Евгения Бисерова Алексиева

 

  1. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

 

1      104  Мартин Димитров Димитров

 

2      106  Кремена Миленова Кунева

 

  1. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

 

1      101  Георги Страхилов Свиленски

 

Двадесет и пети изборен район – София

 

№ по ред № в листата    Име, презиме и фамилия        ЕГН

 

  1. Продължаваме Промяната

 

1      101  Христо Христов Петров

 

2      102  Калина Бориславова Константинова

 

3      103  Венеция Огнянова Нецова-Ангова

 

4      104  Цветелина Калинова Симеонова-Заркин

 

  1. ВЪЗРАЖДАНЕ

 

1      101  Костадин Тодоров Костадинов

 

2      102  Иво Георгиев Русчев

 

  1. БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД

 

1      101  Георги Атанасов Самандов

 

  1. ГЕРБ-СДС

 

1      102  Христо Георгиев Гаджев

 

2      103  Анна Василева Александрова

 

3      104  Лъчезар Богомилов Иванов

 

4      105  Петър Николаев Николов

 

  1. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

 

1      101  Владислав Панчев Панев

 

2      103  Александър Димитров Симидчиев

 

  1. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

 

1      101  Корнелия Петрова Нинова

 

Двадесет и шести изборен район – Софийски

 

№ по ред № в листата    Име, презиме и фамилия        ЕГН

 

  1. Движение за права и свободи – ДПС

 

1      102  Петър Пандушев Чобанов

 

  1. Продължаваме Промяната

 

1      101  Александър Димитров Дунчев

 

  1. ВЪЗРАЖДАНЕ

 

1      101  Александър Димитров Арангелов

 

  1. БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД

 

1      101  Гален Симеонов Монев

 

  1. ГЕРБ-СДС

 

1      101  Младен Найденов Маринов

 

2      109  Валентин Мирчов Милушев

 

3      103  Марин Василев Маринов

 

  1. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

 

1      101  Иван Ивайлов Ченчев

 

Двадесет и седми изборен район – Старозагорски

 

№ по ред № в листата    Име, презиме и фамилия        ЕГН

 

  1. Движение за права и свободи – ДПС

 

1      101  Халил Реджепов Летифов

 

  1. Продължаваме Промяната

 

1      101  Радослав Стефанов Рибарски

 

2      102  Радослав Красенов Василев

 

  1. ВЪЗРАЖДАНЕ

 

1      101  Искра Михайлова Михайлова

 

2      102  Димитър Пламенов Пашев

 

  1. БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД

 

1      101  Николай Димитров Благоев

 

  1. ГЕРБ-СДС

 

1      101  Красимир Георгиев Вълчев

 

2      102  Маноил Минчев Манев

 

3      103  Илиана Петкова Жекова

 

  1. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

 

1      101  Атанас Владиславов Славов

 

  1. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

 

1      101  Георги Янчев Гьоков

 

Двадесет и осми изборен район – Търговищки

 

№ по ред № в листата    Име, презиме и фамилия        ЕГН

 

  1. Движение за права и свободи – ДПС

 

1      101  Джейхан Хасанов Ибрямов

 

2      102  Имрен Исметова Мехмедова

 

  1. ГЕРБ-СДС

 

1      101  Теменужка Петрова Петкова

 

  1. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

 

1      101  Илина Симеонова Мутафчиева

 

Двадесет и девети изборен район – Хасковски

 

№ по ред № в листата    Име, презиме и фамилия        ЕГН

 

  1. Движение за права и свободи – ДПС

 

1      101  Сезгин Юсеин Мехмед

 

  1. Продължаваме Промяната

 

1      101  Асен Васков Василев

 

2      102  Веселин Жеков Недев

 

  1. ВЪЗРАЖДАНЕ

 

1      101  Георги Николаев Георгиев

 

  1. БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД

 

1      101  Тихомир Недев Георгиев

 

  1. ГЕРБ-СДС

 

1      101  Делян Александров Добрев

 

2      102  Георги Тенев Станков

 

  1. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

 

1      101  Смиляна Николова Нитова-Кръстева

 

Тридесети изборен район – Шуменски

 

№ по ред № в листата    Име, презиме и фамилия        ЕГН

 

  1. Движение за права и свободи – ДПС

 

1      101  Мустафа Сали Карадайъ

 

2      102  Хамид Бари Хамид

 

  1. Продължаваме Промяната

 

1      101  Николай Денков Денков

 

  1. ГЕРБ-СДС

 

1      102  Илтер Бейзатов Садъков

 

2      103  Ралица Тодорова Ангелова

 

  1. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

 

1      102  Иван Валентинов Ганчев

 

Тридесет и първи изборен район – Ямболски

 

№ по ред № в листата    Име, презиме и фамилия        ЕГН

 

  1. Продължаваме Промяната

 

1      101  Мирослав Николаев Иванов

 

  1. ВЪЗРАЖДАНЕ

 

1      101  Никола Ангелов Димитров

 

  1. ГЕРБ-СДС

 

1      101  Димитър Ангелов Иванов

 

  1. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

 

1      101  Кристиан Иванов Вигенин

BG VOICE - вече и в Instagram, последвайте ни.
За още новини харесайте и страницата ни във Facebook ТУК

Най-четено