„Продължаваме Промяната“ регистрира листите си за участие в изборите за Народно събрание на 14 ноември в 31 многомандатни избирателни района.

„Избрахме за листите хора, които имат кариера извън политиката и могат да се върнат към нея по всяко време. Така те не са зависими от политическия процес и от това да са в парламента. Това прави много по-трудно ние или някой друг да им каже какво да правят. Страната е готова да влязат добри секторни професионалисти, които знаят какви са проблемите, имат смелостта да ги назоват и да намират подходящите решения. Ние не събираме професионални партийци, а група от съмишленици“, заяви съпредседателят на коалицията Асен Василев.

Пълен списък на водачите на листите в страната: 

Ицо Хазарта измени на ДБ, става депутат на Кирил Петков

1. Благоевград – Андрей Атанасов Гюров – преподавател по финанси в Американския университет в Благоевград;

2. Бургас – Константин Живков Бачийски – предприемач, специалист по информационни технологии, общински съветник в Бургас;

3. Варна – Даниел Максим Лорер – предприемач, икономист, с богат международен опит, владее пет езика;

4. Велико Търново – Йордан Ивов Терзийски – архитект, с 15-годишен опит в проектирането на обществени сгради, създател на стартъп компания, която разработва енергоефективна „умна“ къща;

5. Видин – Петър Любенов Миланов – журналист с над 20-годишен опит, участва активно в граждански инициативи и екологични движения, директор на фондация „Нова геренация“ за културни прояви;

6. Враца – Деница  Димитрова  Симеонова – инженер, мениджър на глобалната програма за иновации на Кралската академия по инженерство на Великобритания, директор на Асоциацията на българските лидери и предприемачи (ABLE);

7. Габрово – Яна Веселинова Балникова –  предприемач, бакалавър по японистика и магистър по бизнес администрация, заместник министър на икономиката в първото служебно правителство на Стефан Янев;

8. Добрич – Йорданка Яникова  Костадинова – фармацевт, специалист по здравен мениджмънт;

9. Кърджали – Димитър Владимиров Илиев  – рали състезател, експерт по пътна безопасност, преподавател в катедра „Технически и ледени спортове“ на НСА;

10. Кюстендил – Георги Николаев Стамов – финансист, експерт по информационни технологии и цифрови трансформации;

11. Ловеч – Искрен Цветославов Арабаджиев – икономист, с опит в сферата на данъците, счетоводството и финансите;

12. Монтана – Инна Владимирова Иванова – специалист по хранително-вкусова промишленост, развива агробизнес, шампион по плуване;

13. Пазарджик – Ивайло Валентинов Шотев – икономист, управител на компания за хранителни добавки и козметика, развива проекти в областта на международната търговия;

14. Перник – Никола Георгиев Минчев – юрист, адвокат с опит в областта на банковата регулация и капиталовите пазари;

15. Плевен – Иван Маркос Христанов – финансист, изгражда една от най-големите новостартиращи компании в България, стратегически съветник на множество млади компании;

16. Пловдив – Кирил Петков Петков – икономист, министър на икономиката в първия служебен кабинет на Стефан Янев, съпредседател на „Продължаваме Промяната“;

17. Пловдив област – Росен  Добрев Костурков – инженер, предприемач, създава първия по рода си обучителен център в партньорство с производствени предприятия;

18. Разград – Марин Шишев Шишев – финансист, търговец на етерични масла. Работил за обединяване на сектора на производителите на етерични масла;

19. Русе – Николай Йорданов Събев – икономист, предприемач, създател на една от най-големите логистични фирми в България „Еконт“;

20. Силистра – Стоян Иванов Георгиев – пилот, създава една от първите авиационни фирми за селскостопанска авиация в България и на учебен център за пилоти;

21. Сливен – Татяна  Славова  Султанова-Сивева – експерт по екология и мониторинг на околната среда, работила в Министерство на околната среда и водите, преподавател в Пловдивския университет;

22. Смолян – Михал Григов  Камбарев – специалист информационни технологии, доброволец в младежката организация на Българския червен кръст;

23. София 23 МИР – Асен Васков Василев – икономист, министър на икономиката и на финансите в служебните кабинети на Марин Райков и Стефан Янев, съпредседател на „Продължаваме Промяната“;

24. София 24 МИР – Кирил Петков Петков – икономист, министър на икономиката в първото служебно правителство на Стефан Янев, съпредседател на „Продължаваме Промяната“;

25. София 25 МИР – Христо Христов Петров – Ицо Хазарта – известен изпълнител, основател на групата „Ъпсурт“ с активна гражданска позиция по много социални теми;

26. София област – Александър Димитров Дунчев – лесовъд, еколог, изпълнителен директор на Изпълнителна агенция по горите, преподавател с научна степен доктор в Лесотехническия университет;

27. Стара Загора – Радослав Стефанов Рибарски – енергетик, работил по проекти за възобновяема енергия за изграждане не вертропаркове, фотоволтаични централи и серопочистващи инсталации;

28. Търговище – Александра Стефанова Милчева – експерт по киберсигурност с фокус върху управлението на кибер риска;

29. Хасково – Асен Васков Василев – икономист, министър на икономиката и на финансите в служебните кабинети на Марин Райков и Стефан Янев, съпредседател на „Продължаваме промяната“;

30. Шумен – Антония Кънчева Димитрова – журналист и преподавател, завършила е специалност „педагогика“, лектор за обучение на млади хора;

31. Ямбол – Мирослав Николаев Иванов – юрист, специалист в областта на трудовото, семейно и застрахователно право.