Българският голф национал Денис Стайков зае престижното второ място на един от най-големите турнири за юноши и девойки в света – Doral – Publix Junior Golf Classic Presented by Orange Bowl в Маями, щата Флорида. Добрата новина съобщи мениджърът на националните отбори Станко Маринов. В състезанието участваха общо 371 играчи в различните възрастови категории. Стайков, който е шампион от Откритото първенство на България тази година, стана вицешампион в групата от 16 до 18 години. ой завърши тридневната надпревара с резултат +10 над пара. В същата възраст Александър Абрашев зае 24-ото място. Христо Янакиев е 19-и в групата „14-15 години“, а Йордан Янакиев завърши на 31-ата позиция при 12-13-годишните.