Рап звездата Дрейк загуби 1 милион долара от финала на Световното първенство по футбол в Катар между Аржентина и Франция. Канадският изпълнител е познал крайния победител, но е заложил крупната сума за успехна "гаучосите" в редовното време. Ако това се бе случило, печалбата му щеше да възлиза на 2,7 милиона долара, съобщава Daily Mail.

Аржентинците играха по-добре в първите 70 минути и поведоха с 2:0 с голове на Лео Меси от дузпа и Анхел ди Мария още през първото полувреме, което със сигурност е накарало Дрейк да потрива ръце. Само за две минути обаче, между 80-та и 82-ра, голямата звезда на Франция Килиан Мбапе се разписа на два пъти и прати мача в продължения, както и залога на Дрейк в кощчето. В крайна сметка Аржентина и Франция си размениха по още един гол, а при дузпите южноамериканците имаха по-здрави нерви и ликуваха със Световната купа за трети път в своята история.

Националният отбор на Аржентина не бе печелил Световно първенство от 36 години, от 1986 г.