Бившият национал Ивелин Попов влезе като резерва и се отличи с две асистенции за отбора на Сочи при домакинската загуба с 2:3 от Криля Советов в 22-ия кръг на руската Висша лига. Българският полузащитник влезе в игра в 64-ата минута на мястото на Юсупов, когато Сочи губеше с 0:1 и току-що бе останал с човек по-малко след червен картон на Терехов. В 78-а минута Сочи инкасира втори гол, но последваха силни минути за Ивелин Попов, който асистира за две бързи попадения в рамките на 3 минути на Мелкадзе и Мекарчук. Съставът не успя да удържи точката, след като в добавеното време Зинковски вкара победния гол за Криля Советов. Поражението остави отбора на Попов на 4-то място с 38 точки, 10 по-малко от водача Зенит.