Втората ракета на България Димитър Кузманов се представи повече от достойно срещу 53-ия в световната ранглиста Камерън Нори, макар да загуби след двучасова битка с три сета - 2:6, 6:3, 3:6. Мико може да почерпи единствено позитиви от първия двубой на ATP Cup в Сидни, като в края вероятно и физическите му сили се изчерпаха, което наклони везните в полза на по-именития му противник. В Сидни намиращия се на 423-то място в ранглистата Кузманов започна плахо срещу 53-тия в света Нори и предаде първия сет след 2:6 гейма. Във втория обаче българинът показа много сърцата игра и успя да изравни резултата. Кузманов проби за 2:0 гейма и до края на сета спечели подаванията си, за да прати срещата в решителен трети сет. Той обаче бе копие на първия и в крайна сметка доста по-големият опит на Нори в подобни срещи даде предимство на британския отбор. В момента първите ракети на двата отбора - Григор Димитров и Дан Евънс играят във втория мач от двубоя между България и Великобритания, а след него е и мачът на двойки.