„Ливърпул“ се отърси от тежката загуба срещу „Манчестър Сити“ с 0:4, като победи опашкаря „Астън Вила“ на „Анфийлд“ с 2:0. Точни за мърсисайдци бяха Садио Мане и Къртис Джоунс през второто полувреме, а в игра за виляните влезе българинът Индиана Василев в 85-ата минута. Индиана игра малко, но впечатли с желанието си и дори отправи удар към вратата на Алисон, който бе неточен. Това бе едва трето шампионатно участие за Василев, който наскоро отказа да играе за националния отбор на България и предпочете „Астън Вила“. Индиана подписа договор с клуба, който ще го задържи на „Вила Парк“ до лятото на 2022 г. Футболният талант е роден в Савана, Джорджия, и е от български произход. 19-годишният Василев, който има мачове за различни юношески гарнитури на националния отбор на САЩ, направи своя дебют за първия състав на Виланите през този сезон и е