Лионел Меси записа победа №100 с националния отбор на Аржентина, след като отбеляза два гола за успеха над Ямайка с 3:0 в контролна среща, играна в Ню Джърси. Седемкратният носител на Златната топка влезе в игра в 56-та минута и се разписа два пъти в заключителните пет минути на двубоя, за да достигне 90 попадения за двукратните световни шампиони, с което се превърна в голмайстор №3 на национално ниво в историята на футбола след Кристиано Роналдо и Али Даеи. Третото попадение за шампионите на Южна Америка вкара нападателят на Манчестър Сити Хулиан Алварес. Това бе последна среща за "гаучосите" преди началото на Световното първенство в Катар, като тимът вече е в серия от 35 поредни двубоя без загуба и е само на два от рекорда на Италия - 37 срещи, регистрирани в периода 2018-2021.